Systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN

Systemy sygnalizacji włamania
i napadu SSWiN

Najbardziej popularne rozwiązanie zabezpieczeń chroniące przed włamaniem i kradzieżą. W dzisiejszych czasach instalacja systemu alarmowego w budynku jest standardem. Proponujemy systemy idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Od prostych central przeznaczonych do małych obiektów po złożone i zaawansowane systemy wzbogacone o automatykę budynku i kontrolę dostępu. W naszej ofercie znajduje się wyłącznie najlepszej jakości sprzęt z aktualnymi certyfikatami i atestami. Jesteśmy dystrybutorem czołowych polskich i zagranicznych producentów systemów alarmowych, takich jak: Risco, Satel, Jablotron, EBS, Bosch.

Wykorzystywane przez nas urządzenia spełniają normy bezpieczeństwa, posiadają atesty, certyfikaty, świadectwa CNBOP i homologacje dopuszczone do użytku na terenie Unii Europejskiej w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia.

Montaż systemów wykonujemy w krótkich terminach zachowując całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Profesjonalny montaż przez instalatorów posiadających uprawnienia z zachowaniem tajemnicy służbowej.

Sklep internetowy oferujący między innymi telewizję przemysłową, systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu, systemy PPOŻ, Ropy, kamery, rejestratory, czujniki, sygnalizatory, centrale, zasilacze, nagłośnienie i wiele innych.  Dobre ceny liczne promocje.