Serwis

Serwis

W technicznym zabezpieczeniu mienia oferujemy obszerną gamę usług obejmującą projektowanie oraz kompleksowe wykonanie systemów sygnalizacji i rejestracji. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw, koncernów i innych. Nasi technicy udzielają wsparcia w zakresie doradztwa i koncepcji systemów zabezpieczeń, konfiguracji i doboru sprzętu do potrzeb obiektu oraz uruchomień i audytów.

Specjalizujemy się w serwisowaniu:

1. systemach antywłamaniowych,
2. systemach anty napadowych,
3. systemach kontroli dostępu,
4. systemach przeciwpożarowych z retransmisją do PPSP,
5. systemach rejestracji czasu pracy pracowników,

6. systemach telewizji przemysłowej (CCTV),
7. inteligentny dom,
8. w konserwacji ww. systemów,
9. w systemach oddymiania,
10. w systemach dźwiękowego ostrzegana i nagłośnienia itp.

Wykorzystywane przez nas urządzenia spełniają normy bezpieczeństwa, posiadają atesty, certyfikaty, świadectwa CNBOP i homologacje dopuszczone do użytku na terenie Unii Europejskiej w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia.

  • Serwis

Montaż systemów wykonujemy w krótkich terminach zachowując całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Profesjonalny montaż przez instalatorów posiadających uprawnienia z zachowaniem tajemnicy służbowej.

Sklep internetowy oferujący między innymi telewizję przemysłową, systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu, systemy PPOŻ, Ropy, kamery, rejestratory, czujniki, sygnalizatory, centrale, zasilacze, nagłośnienie i wiele innych.  Dobre ceny liczne promocje.